fbpx

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Existujú dva spôsoby, ktorými je Alcyone schopné regenerovať ľudské telo:

1. odstraňujúc z nášho okolia vonkajšie škodlivé vplyvy, ako sú geopatogenne zóny, elektromagnetické žiarenie, elektrosmog a deštruktivne energie. Vďaka tomu má telo možnosť oslobodiť sa od neustáleho stresu, v ktorom sa kôli týmto vplyvom denne nachádza a pomáha nám spustiť samoopravné procesy.

2. má blahodárny vplyv na vodu, ktorá je súčasťou nášho organizmu, a tak ho prirodzene revitalizuje a regeneruje.

Existuje veľa zdravotných problémov, ktorých príčinou sú vplyvy, s ktorými si Alcyone vie hravo poradiť. Alcyone odstraňuje z našich tiel voľné radikály a harmonizuje vnútorné prostredie organizmu. Z vonkajšieho prostredia zase odstraňuje škodlivé vplyvy poškodzujúce naše zdravie a brániace prirodzenej regenerácii.

Alcyone priaznivo ovplyvňuje všetko, čo sa nachádza v dosahu jeho pôsobenia. Harmonizuje molekuly vody a navracia im ich prirodzené vlastnosti. Naše telá sú zo 70% tvorená vodou, čo znamená, že rovnako blahodarne pôsobí aj na kvalitu vody v našom tele. Vďaka tomu produkty Alcyone dokážu úspešne regenerovať a revitalizovať náš organizmus. To isté platí pre domácich miláčikov či dokonca rastliny. Všetkému živému sa skrátka darí lepšie s Alcyone.

Alcyone harmonizéry dokážu znížiť dopad rôznych druhov elektromagnetického žiarenia, ale Alcyone Infra Special patrí k najúčinejším odstraňovačom EMZ a elektrosmogu z našej ponuky.

Alcyone je ideálne umiestniť v strede bytu/budovy, aby mohol rovnomerne pôsobiť na všetky strany podľa daného dosahu. Pokiaľ chcete riešiť problémy, ako sú geopatogenne zóny alebo deštruktívne energetické polia, které sa vyskytujú v konkrétnej části budovy, umiestnite Alcyone do ich ohniska. Nedporúča sa, prístroj dávať pod posteľ alebo do vzdialenosti menej ako jeden meter od postele.

Áno, hmota pre Alcyone nie je žiadnou prekážkou. Alcyone vydáva veľmi intenzívnu a špecifickú energiu, na ktorej dosah nemájú vplyv steny ani nábytok.

Áno, dokonca to odporúčame. Alcyone je z hľadiska elektrotechniky veľmi bezpečné zariadenie, ktoré nie je nutné vypínať ani vyťahovať zo zásuvky. Často sa nás ľudia pýtajú, či je potrebné Alcyone vypínať na noc. V noci naše telo i myseľ naopak potrebujú ochranu najviac, pretože niektoré obranné mechanizmy nášho organizmu sú v útlme. Preto môžete mať Alcyone bez obáv zapnutý neustále.

Áno, stačí k nádobe s ľubovoľným množstvom vody umiestnite zariadenie Alcyone aspoň na 20 minút. Alcyone dokáže obnoviť prirodzenú štruktúru vody, jej vlastnosti a pamäť. Takto harmonizovaná voda získava revitalizačné schopnosti a má priaznivé účinky na ľudský organizmus.
VYSVETLENIE: Moderné zaobchádzanie s vodou, rozvody, armatúry a znečistenie spôsobujú, že sa voda stáva deštruktúrovanou (mŕtvou), a tak stráca svoju prirodzenú vitalitu, samočistiace a antibakteriálne vlastnosti. Deštruktúrované molekuly vody sa hromadia do väčších zhlukov, a tak sa živým organizmom ťažšie vstrebávajú. Týmto je telo nútené využívať energetické zásoby, ako aj reštrukturalizovať zväčšené zhluky molekúl, a to za účelom využívania vody pre životne dôležité telesné funkcie.

Áno, zariadenie Alcyone bolo testované skúšobným laboratóriom elektrických výrobkov Inštitútu pre testovanie a certifikáciu. Zodpovedá triede B normy ČSN EN 55022. Viac info TU

error: Alert: Chránený obsah.