fbpx

DOPRAVA

Aktuálne doručujeme do týchto krajín: Slovensko, Česko, Belgicko, Nemecko, Rakúsko, Anglicko.

CENY DORUČENIA

Pokiaľ máte záujem objednať a zaslať harmonizér do zahraničia, kontaktujte nás: info@alcyone.sk

PLATBY

U nás máte vždy na výber, takisto sa to týka aj spôsobu platieb. Podľa krajín odkiaľ objednávate, ponúkame nasledovné možnosti:

MOŽNOSTI PLATBY

OTÁZKY

K DOPRAVE A PLATBÁM

DOPRAVA

Snažíme sa doručovať čo najrýchlejšie. Harmonizéry Alcyone doručujeme štandardne do 10 pracovných dní. Záleží od vyťaženia výroby. Vianočné obdobie je najcitlivejšie na termíny – doručenie môže byť predĺžené.

Áno, vieme vám doručiť tovar takmer všade po dohode. Aktuálne doručujeme do: Slovensko, Česká republika, Belgicko, Rakúsko, Nemecko a Anglicko.

Vieme sa dohodnúť podľa toho ako to zákazníkovi vyhovuje. Je možné vrátiť tovar v oboch krajinách.

Osobný odber štandardne nerobíme.

Skontrolujte, prosím, pri preberaní objednávky dobre stav obalu zásielky, predovšetkým či nie je akýmkoľvek spôsobom porušená páska a nie je opravená. V prípade akýchkoľvek pochybností odmietnite zásielku prevziať a ihneď nás informujte, aby sme sa dohodli na ďalšom postupe. Prípadne odporúčame prevziať balík a ihneď ho otvoriť pred doručovateľom. Pokiaľ zásielku prevezmete a zistíte poškodenie alebo stratu obsahu neskôr, nemôžeme už vstúpiť do prípadného reklamačného konania medzi Vami a doručovateľskou spoločnosťou. Na neskoršie reklamácie nemôžeme brať ohľad.

PLATBY

Je to skutočne veľmi jednoduché. Peniaze môžete odoslať na číslo nášho slovenského alebo českého bankového účtu:
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Číslo účtu pre Slovensko:
1559535000/1111
IBAN: SK3111110000001559535000
SWIFT: UNCRSKBX

Číslo účtu pre Česko: 2111908387/2700
IBAN: CZ7827000000002111908387
SWIFT: BACXCZPP

Ako variabilný symbol uveďte Vaše číslo objednávky

Platba je možná vopred cez bezpečnú platobnú bránu Besteron (iba na Slovensku = slovenské banky), ktorá podporuje okamžité platby UniPlatba, ČSOB Platobné tlačidlo, TatraPay, Sporopay, Poštová banka, Viamo či VÚB platby a bankové prevody cez internetové bankovníctvo väčšiny slovenských bánk.

Bohužial platba kreditnou kartou nie je v súčasnej dobe možná. Ak vám nevyhovuje forma platby bankovým prevodom, doporučujeme vám  vybrať si platbou na dobierku, kde uhradíte za tovar priamo kuriérovi, alebo platbu Paypalom.

Áno, platba Paypalom je možná. Pri zvolení platby PayPal, budete presmerovaný na stránku PayPal, kde po prihlásení uhradíte sumu za objednávku.

Pri platbe na dobierku môžete za tovar zaplatiť až pri prevzatí tovar priamo kuriérovi. Možnosť platby dobierkou je spoplatnená sumou 1 € 

error: Alert: Chránený obsah.