fbpx

EXISTUJÚ FREKVENCIE, ALEBO VERÍME IBA TOMU, ČO VIDÍME?

Vždy je ľahšie hovoriť o veciach, ktoré vieme uchopiť, vidíme očami, vnímame denne. Naopak veci, ktoré sú abstraktné, pôsobia nedôveryhodne, nezaujímavo a vymyslene a pritom sú mnohé našou dennou súčasťou. Mnoho ľudí dokáže spochybniť napríklad aj frekvenciu, pritom frekvencia je neodmysliteľnou súčasťou každého z nás. Všetko živé dokonca i neživé na planéte Zem je tvorené z atómov, ktoré nie len produkujú, ale aj prijímajú energiu, ktorá funguje na určitej frekvencii. Čiže všetko je v podstate energia na rôznej frekvencii (môžeme to volať aj vibrácia).

Keď si udržiavame optimálnu frekvenciu, naše telá fungujú bezchybne, pretože každá z buniek v tele vibruje na frekvencii, na ktorú bola stvorená. Ak ale vaša frekvencia začne klesať z dôvodu zlého prostredia, environmentálnych a fyziologických faktorov, váš imunitný systém sa začne narušať a baktérie a vírusy začnú spôsobovať v tele chaos = choroby. Dokonca i zachytené emócie uložené v našich orgánoch, svaloch a tkanivách majú negatívny vplyv na našu pohodu. Disharmónia a nerovnováha v ľudskom tela sa prejavia dávno predtým, ako sa z nich stane fyzický problém Vedeli ste napríklad, že každý orgán má svoju frekvenciu. Uvedieme ich aspoň zopár:


Ľudské telo: 62 – 78 MHz
Mozog: 72-90 MHz 
Srdce: 67 – 70 MHz
Pľúca: 58 – 65 MHz
Pečeň: 55-60 MHz
Pankreas 60–80 MHz

A teraz sa pozrieme na frekvencie  chorôb, nech nám je to jasnejšie:
Choroba: začína na 58 MHz
Prechladnutie / chrípka: začína na 57 – 60 MHz
Rakovina: začína na 42 MHz
Smrť: začína na 25 MHz

Frekvencia je merateľná dokonca i pri jedle:
Čertsvé – Živé jedlo (ovocie, zelenina) > 20–27 Hz
Živé bilinky > 20–27 Hz
Sušené jedlo (ovocie) > 15–22 Hz
Sušené bilinky > 15–22 Hz
Spracované jedlo /Process food/ -napr. Jedlo v konzervách – 0 Hz

Viac info nájdete aj TU

Z týchto čísel je jasné, že choroby majú zniženú frekvenciu a preto je dôležité si udržiavať svoju frekvenciu v ideálnom stave.Ak fungujeme v blízkosti optimálnej frekvencie, telo automaticky lieči potenciálne fyzické záležitosti skôr, než sa vôbec prejavia nejaké zrejmé problémy – čo nám umožňuje zachovávať si dokonalé zdravie. Hoci máme všetci schopnosť uzdravovať sa (čoho dôkazom je bežné, každodenné uzdravovanie), ak je dlhšiu dobu narušená naša optimálna frekvencia, rovnako narušená je aj prirodzená uzdravovacia schopnosť tela. Stres je najväčší denný nepriateľ a práve opak stresu ako smiech, pohoda, príjemní ľudia vo vašom živote, zdravé jedlo, ale i esenciálne oleje, pohodová hudba, čítanie, šport, pozitívne myslenie, čistá myseľ, relax a iné vám pomôžu. Bezpochyby môžeme odporučiť i prístroje Alcyone, ako podpornú ochranu, ale vždy Vám radi prinášame i iné možnosti na výber. Voľba je na každom z nás 🙂

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

error: Alert: Chránený obsah.