fbpx

POROVNANIE PRODUKTOV

AKO SI VYBRAŤ?

K najobľúbenejším modelom z našej ponuky patrí určite harmonizér Alcyone Infra Special, ktorý je vďaka svojej univerzálnosti a komplexnosti jednoducho vhodný kdekoľvek. Pôsobí dokonale ako pri geopatogénnych a krížených zónach, tak aj pri ochrane proti elektrosmogu a regenerácii.

Áno, alcyone Merope je produkt určený k ochrane v priestoroch vášho vozidla, vďaka ktorému zostanete chránení aj na cestách.

Alcyone Maia je ideálna mobilná ochrana, ktorú si môžete vziať kamkoľvek so sebou a vďaka tomu zostať chránení aj mimo svoj domov. Tento produkt je účinný na geopatogénne zóny, avšak jeho doménou je predovšetkým eliminácia elektromagnetického žiarenia (EMZ) a ochrana pred deštruktívnymi energetickými poliami. Zdrojom napájania zariadenia Maia sú baterky (tužkové batérie AA), ktoré vydržia približne 2 mesiace pri nepretržitej prevádzke. Aby ste mohli batérie vymeniť, dostanete k tomuto produktu malý skrutkovač pre ľahké vybratie bateriek. Tento prístroj ako jeden z mála nemá regulátor intenzity.

Áno, infra je jednoznačne vhodný do “zaťaženejšieho” prostredia a vačších plôch. Standard je vhodný do prostredia s menšou záťažou.

Pri materiáloch Alcyone produktov je to predovšetkým o zosilnení účinku. Preto pôsobí bronz intenzívnejšie, ako keramika. Záleží od vášho prostredia a záťaže akú potrebujete.

HLAVÉ ÚČINKY

CHRÁNI

pred elektrosmogom ako sú Wifi, vysielače, mobily a mnoho iných.

NEUTRALIZUJE

skvele funguje pri neutralizácii geopatogénnych a krížených zón

REGENERUJE

telo aj myseľ, zlepšuje kvalitu spánku a pôsobí proti únave a stresu

error: Alert: Chránený obsah.