fbpx

PRÍBEH AlCYONE

Prístroj Alcyone, ktorý dokáže trvale a veľmi účinne eliminovať nepriaznivé energie z rôznych zdrojov, je dielom Bc. Milana Popelku. Ten zdedil po matke schopnosti, ktoré sa medzi súčasnými ľuďmi ešte príliš nevyskytujú. Impulzom k vytvoreniu prístroja bola choroba jeho syna, ktorý asi v štyroch rokoch prestal chodiť. Keď klasická medicína nezaberala, pozval k sebe senzibila, ktorý mu oznámil, že v mieste kde syn spí sú silné geopatogénne zóny. Tie sa nachádzali takmer v celom dome, kde vtedy žili. Brat hľadal riešenie a pretože žiadny z vtedy dostupných prístrojov a prostriedkov nedokázal tieto zóny eliminovať, začal vyvíjať vlastné. Už prvá verzia prístroja výrazne zlepšili stav jeho syna. Napriek tomu trvalo dlhých 22 rokov, než Alcyone získal dnešnú podobu a účinnosť. Posledná verzia Alcyone už vie, okrem eliminácia nepriaznivých geopatogénnych zón, odstrániť aj väčšinu moderných negatívnych vplyvov, predovšetkým všetky druhy elektrosmogov, ktoré sú v súčasnosti veľmi intenzívne takmer všade.

ALCYONE POMÁHAJÚ ĽUĎOM UŽ OD ROKU 2009.

AKO ALCYONE FUNGUJE?

Všetci veľmi dobre poznáme, že keď odídeme do hôr, alebo do prírody, zrazu sa nám spí lepšie, cítime sa lepšie. Nikdy nechápeme prečo, ale odpoveď je v skutku jednoduchá. Naše telo funguje na určitej frekvencii, ktorú vysielame a tiež príjmame. Niektoré frekvencie sú pre nás prirodzené, iné zasa škodlivé. Bohužial v súčasnosti žijeme v dobe, kde je množstvo škodlivých frekvencii tak vysoké, že naše telo je v neustálej disharmónii. Častokrát o tom ani nevieme, až do momentu, kedy sa nám niečo stane, príde nejaké ochorieme a začneme riešiť veci intenzívnejšie. Čím viac sa musíme spoliehať na seba, tým viac máme snahu porozumieť sebe, telu, ľudom i veciam okolo nás.

PREČO ALCYONE?

Ak hladáte orginál, tak Vám ponúkame produkt priamo od vynálezcu pána Bc. Milana Popelku, ktorý na harmonizéroch Alcyone pracuje už od roku 1998. Za aktuálnou podobou Alcyone produktov, je dlhých 22 rokov neustáleho vývoja a vylepšovania funkčnosti a preto Alcyone pomáha dnes ľudom po celom svete. Harmonizér Alcyone je orginálny produkt vyrobený na Morave. Príbeh Alcyone je zaujimavý predovšetkým tým, že vznikol v momente, kde klasická medicína nevedela pomôcť. Keď už nevidíme cestu, vytvoríme si ju a tak vznikali produkty Alcyone – pomaly, ale o to srdečnejšie a precíznejšie.

Kvalita energetického prostředí má v dlouhodobém časovém horizontu výrazný vliv na kvalitu života. Jeho vyzařovaná energie je přímo úměrná frekvenci.

Ing. Rumler

error: Alert: Chránený obsah.